تلفن تماس : 44393739-021

ارسال محصول

نحوه ارسال محصولات به چه صورت می باشد؟

خرید محصولات هم به صورت حضوری می باشد هم به صورت غیر حضوری . و در صورت خرید غیر حضوری محصولات به چند صورت ارسال میگردد . هم توسط پست سفارشی به تمام نقاط ارسال میگردد و هم توسط سرویس حمل ونقل کالای تیپاکس ارسال میگردد . ارسال قطعات به تهران هم توسط پیک انجام میگردد . گروه گلابی ربات تمام تلاش خود را در این زمینه انجام میدهد تا سفارشات مشتریان در اسرع وقت تحویل داده شود

آیا ارسال به شهرستان ها هم انجام میشود ؟؟

بله توسط پست سفارشی یا تیپاکس ارسال میگردد .

مدت زمان دریافت محصول چند روز هست؟

با توجه به نوع محصول و شهر مورد نظر برای ارسال زمان دریافت محصول برای مشتری ها متفاوت است . برای شهرستان ها از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت می باشد و در تهران کمتر از ۳ ساعت به دست مشتری میرسد

پرداخت

نحوه پرداخت مبلغ سفارش چگونه است؟

نحوه پرداخت به چند شکل می باشد .

۱-پرداخت حضوری امکان پذیر است

۲-پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

۳-پرداخت از طریق واریز به حساب های مجموعه

۴-پرداخت در محل شما توسط دستگاه کارت خوان ( در تهران )

آیا پرداخت آنلاین قابل اطمینان هست؟

با داشتن ۸ سال تجربه و اعتبار در این زمینه پرداخت شما کاملا ایمن و قابل اطمینان خواهد بود

تعویض محصول

آیا امکان تعویض محصول وجود دارد؟

با توجه به اینکه اغلب محصولات فروشگاه الکترونیکی می باشد و قطعات الکترونیکی با توجه به نوع کاربری بسیار حساس هستند ، در صورتی که قطعات پلمپ باشند امکان تعویض آنها در فروشگاه وجود دارد .

آیا امکان بازگرداندن محصول وجود دارد؟

بله در صورتی که قطعات پلمپ باشند امکان بازگرداندن آنها وجود دارد و گروه گلابی ربات تمام تلاش خود را در این زمینه دارد تا محصولات طبق نیاز شما باشد .

برای ثبت سفارش باید در سایت عضو شد؟

در صورت عضویت شما در سایت به بهبود خدمت رسانی کمک بسزایی خواهد شد . اینگونه که تمامی سوابق خرید شما از فروشگاه گلابی ربات در سامانه ذخیره می گردد و شما در گلابی ربات از اعتبار ویژه ای برخوردار خواهید شد .

آیا امکان رهگیری سفارش وجود دارد؟

بله . شما با رهگیری سفارش خود از طریق سایت به راحتی می توانید سفارش و کالای خود را رهگیری نمایید . و در صورت بروز هر گونه مشکل به گروه گلابی ربات در تماس باشید تا مشکل شما در اسرع وقت مرتفع گردد.

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.